in

Luethen Motorsport, Lamborghini Huracan Avio’yu yeniden yorumladı

lamborghini huracan avio

Lamborghini Huracan Avio’yu modifiye etmeye gerek var mı? Bir modifiye stüdyosu öyle olduğunu düşünmüş olacak ki, bazı değişiklikler ile dış görünümü üst seviyeye taşımış.

Dünya üzerinde 250 adet örneği bulunan bu vahşi boğalardan bir tanesi, bazı değişiklikler ile diğer modellerden ayrılıyor. Geliştirmeler zaten yeterince güçlü 5.2 lt hacmindeki V10 motora dokunmak yerine, yalnızca dış görünüşte yoğunlaşmış.

Hamburg’da bulunan modifiye ekibi, Luethen Motorsport, otomobile bir aerodinamik paket ile iki parçalı ön splitter, ön kanatçıkların iki yanına eklenmiş aerodinamik yapıyı güçlendiren aparatlar, yan splitterlar ve arka kanat yerleştirmiş. Tamamı karbon-fiber olan bu parçalar; ön tarafta 20 inçlik, arkada ise 21 inçlik Roc Schmiederader FL. 10 jantlar ile bir araya gelmiş.

Standart Lamborghini Huracan Avio, zaten süper otomobiller arasından sıyrılabilen bir yapıya sahipti. Sınırlı sayıda bulunmasının yanında, iki kapısına eklenen “L63” simgesi ile özel bir çizgiye de sahip oldu.

Huracan Avio’nun kalbine gelecek olursak; 5.2 lt hacmindeki V10 motor, 601 Hp güç ve 560 Nm tork üretebiliyor. Otomobilin 0-100 km/s hızlanması 3.2 saniyede tamamlanırken, en fazla 325 km/s hıza çıkabiliyor.

Written by admin

INFINITI Elektrikli Crossover Konsept

Infiniti’nin elektrik yorumu

Nissan GT-R50

GT-R’ın geleceği mi?