in ,

Goodyear’dan Pu+Ra HPE’e özel konsept lastik

AUTOSPEEDMAGAZINE.COM – Goodyear, Lancia’nın yeni konsept aracı Pu+Ra HPE’e özel lastik tasarladı.

Goodyear, araç için özel bir lastik yanak tasarımı içeren, aracın jantının lastikle kusursuz bir şekilde bütünleşmesini sağlayan ve konsept aracın lüks ve premium görünümüne katkıda bulunan benzersiz bir konsept lastik geliştirdi.

Goodyear ve Lancia markası arasındaki son iş birliğinin temelinde özelleştirme, aerodinamik ve tasarım yatıyor. Lastik yanağı çok yüksek bir aerodinamik performans seviyesi sağlayarak enerji verimliliğini artırıyor. Ayrıca anlık elektrikli otomobil torkuna dayanacak özel bir yapıya sahip.

Goodyear’ın bu yıl 125’inci yıldönümünü kutladığına dikkat çeken Goodyear Tüketici EMEA Bölgesi Teknoloji Kıdemli Direktörü Laurent Colantonio, “İkonik markalarının yeniden doğuşu için Lancia ile iş birliği gerçekleştirmek ve otomotiv dünyasının iki öncüsünü bir zafer anında bir araya getirmek harika bir duygu. Özelleştirme, aerodinamik ve tasarım konularında kalıpların dışında düşünmemizi sağlayan bu konsept lastik üzerinde çalıştığımız için çok heyecanlıyız. Teknik uzmanlığımızı Lancia’nınkiyle birleştirmek çok önemliydi, böylece estetik açıdan hoş kalırken enerji verimliliğini artıran kusursuz bir lastik ve jant kombinasyonu üretebildik” dedi.

Written by admin

Her dakika yeni bir Chery banttan çıkıyor!

Aprilia modelleri Motobike İstanbul’da sergileniyor